KALİTE POLİTİKAMIZ

Neden Hıztat

Firmamızın ürettiği ve sizlere sunduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü'nün onayından geçmiş ürünlerdir. İstanbul catering firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde var olmamızın sebebi bu ilkeleri kendimize aşılamaz kural belirlememizdir.

Hijyen & Kalite

 

Polesan Catering; verdiği hizmetlerle ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuat hükümlerini yerine getirmektedir. Gıda güvenliğini sağlayarak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretiminde müşteri memnuniyetini en üst seviyede yaşatmaya özen göstermektedir.

 

Her  müşterisini, müşteri olmanın ötesinde, uzun soluklu ve kalıcı dostları olarak düşünür. Titiz ve güler yüzlü hizmet anlayışı,  müşteri odaklı çalışma prensibi, Gıda Güvenliği, Kalite Yönetim Sistemi ve ISO belgeleriyle sektörün en iyi firmaları arasında yerini almıştır. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenlik Standartları‘nın gereklerini yerine getirmeyi ve hedeflerin etkinliğini sürekli izlemeyi iyileştirmeyi taahhüt ederiz.