HAKKIMIZDA

Hıztat , vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin girdi satın alınmasından enfes bir lezzet haline gelinceye kadar ki süreçleri mümkün olduğunca hızlı ve kaliteli olduğunu belirtmesi için firmamıza seçilen isimdir.

Hıztat  ailesi olarak ‘’ Lezzetli, hijyenik ve sağlıklı yemek’’  ve ‘’müşteri her zaman haklıdır’’ ilkeleriyle başladığımız hazır yemek  ve hizmet sektöründe edindiğimiz 30 yılı aşkın tecrübe ile sektördeki diğer markalar arasında en başarılısı ve hızlısı olmayı hedeflemekteyiz.

Günümüz koşullarında sağlıklı kalabilmenin ne kadar zor ve maliyet gerektiren bir süreç olduğu aşikardır. Tüm müşterilerimize kaliteli ve lezzetli yemekler sunmak bizim birinci önceliğimizdir. Bunu başarmanın temel koşulu ise ürün girdilerinin taze ve sağlığı bozmayan maddeleri ihtiva etmesi gerekmektedir. Bu nedenle biz Hıztat ailesi olarak hiçbir ürünümüzde katkı maddesi, glikoz, mısır şurubu, yapay tatlandırıcı ya da gıda renklendiricisi ve halkımızın dini inançlarına uygun olmayan hiçbir ürünü kesinlikle kullanmamaktayız. Çiftlikten sofraya kadar ki üretim döngüsü içinde toplu kalite yönetiminden ve hijyen kurallarını uluslararası standartlarda sağlamak bizim önde gelen hedeflerimizdendir. Kullanılan malzemelerin mümkün olduğunca günlük olarak alımına özen vermekteyiz. Et olarak % 100 dana eti kullanılmakla beraber soya fasulyesi vb. gıda maddeleri asla kullanılmamaktadır. Biz Hıztat ailesi olarak yemeklerimizin anne yemeği lezzetinde ve temizliğinde olmasını hedefliyoruz.

Hıztat olarak temel anlayışımız insana saygıdır. İlk üretimden dağıtım birimlerine kadar insan hayatının ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Amacımız insan sağlığını bozmadan, günlük alınması gereken kalori, vitamin ve protein açısından yeterli lezzetli menüler üretmektir. Her çözüm ortağımızın  ihtiyaçları ve beklentileri de değişiklik göstermektedir. Hıztat Kurumsal Hazır Yemek olarak tüm bu ihtiyaçlara eksiksiz cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla ürün ve hizmet yelpazesini geniş tutarak uluslararası hijyen ve kalite standartlarını azami derecede uygulayıp profesyonel takım ruhu ve ekip çalışmasıyla sektördeki faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Üretim yerimizi, düzenli olarak alanında uzman ekibimizce periyodik olarak denetliyoruz.  İnsana yapılan yatırımın en önemli yatırım unsuru olduğu bilinci ile uzman ekiplerimizce iş güvenliği ve hijyen  konusunda her personelimize alanına uygun olarak eğitimler vermekteyiz.

Sorumluluk sahibi bir catering firması olarak müşterilerimizle ilişkilerimizde en dikkat ettiğimiz konu itibarımız ve sürdürülebilirliktir. Sektörde; kalite belgelerimiz, sertifikalarımız ve her geçen gün sayısı artan potansiyelimizle sektörün en iyisi olmayı hedefliyor  ve verdiğimiz hizmetin imzasının Hıztat’a ait olduğu bilinci ile her geçen gün artan potansiyelimiz ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

 

 

HIZTAT MİSYONU

Hıztat olarak temel anlayışımız insana saygıdır. insan hayatının ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Amacımız, günlük alınması gereken kalori, vitamin ve protein açısından yeterli lezzetli, sağlıklı menüler üretmektir. Her çözüm ortağımızın ihtiyaçları ve beklentileri de değişiklik göstermektedir. Hıztat Kurumsal Hazır Yemek olarak bu ihtiyaçlara eksiksiz cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla ürün ve hizmet yelpazesini geniş tutarak uluslararası hijyen ve kalite standartlarını azami derecede uygulayıp profesyonel takım ruhu ve ekip çalışmasıyla sektördeki faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

HIZTAT VİZYONU

Hıztat  ailesi olarak ‘’ Lezzetli, hijyenik, sağlıklı yemek’’  ve ‘’müşteri her zaman haklıdır’’ ilkeleriyle başladığımız hazır yemek  ve hizmet sektöründe edindiğimiz 30 yılı aşkın tecrübe ile sektördeki diğer markalar arasında en başarılısı ve hızlısı olmayı hedeflemekteyiz.

 

HIZTAT HİZMETLERİ

1  TOPLU YEMEK HİZMETİ ÇEŞİTLERİMİZ

  • DOYURAN MENÜ ( 4 ÇEŞİT STANDART DOYURAN MENÜ)

  • ZENGİN MENÜ      ( ZENGİN İÇERİKLİ 5 ÇEŞİT ZENGİN MENÜ)

  • ZİYAFET  MENÜ ( 6 ÇEŞİT HERGÜN AYRI ZİYARET MENÜSÜ)

2  DAVET VE ORGANİZASYON YEMEKLERİ

  • DÜĞÜN

  • MEVLİD

  • KUMANYALAR  

  • DOĞUM GÜNÜ VE ÖZEL ETKİNLİKLER

3  YERİNDE ÜRETİM HİZMETLERİ

4  OKUL HİZMETLERİ

HIZTAT CATERİNG SEKTÖRDE GEÇERLİ KALİTE SERTİFİKALARINA SAHİP OLARAK HİZMETLERİNİ VERMEKTEDİR.